Infolink to miejsce, które powstało z myślą o obcokrajowcach mieszkających we Wrocławiu. Pomagamy odnaleźć się w polskich przepisach prawnych, niezbędnych formalnościach oraz codziennym życiu.

W punkcie informacyjnym dowiecie się między innymi jakie dokumenty są niezbędne do przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy, w jakich przypadkach możliwe jest przedłużenie wizy, a także jak zameldować się na pobyt stały. Dodatkowo doradzamy, jakie miejsca warto odwiedzić we Wrocławiu, a także jak efektywnie spędzić czas wolny. W naszym biurze spotkacie asystentów, którzy biegle władają językiem angielskim.

Obok stacjonarnego biura, działa także oficjalna strona Infolinku, na której znajdziecie przydatne informacje dotyczące pobytu we Wrocławiu. Informacje podzielone są tematycznie na działy: życie codzinne, czas wolny, sprawy urzędowe, bezpieczeństwo, przydatne wyrażenia oraz aktualności.

Punkt informacyjny zlokalizowany jest przy pl. Dominikańskim 6, na parterze. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00.